background-image

Producent bram i balustrad – o firmie

Kowalstwo artystyczne – nasza pasja

Miło nam powitać Państwa na stronie internetowej firmy Bramex!

Specjalizujemy się w produkcji ogrodzeń i balustrad dla Klientów z całego województwa podkarpackiego, terenu całej Polski oraz Europy. Wykonując je, stosujemy kucie ręcznie bądź korzystamy z tradycyjnych metod rzemieślniczych. Dzięki temu możemy Państwu zaproponować unikalne wzory produktów, dostosowane do Waszych potrzeb.

Oferta firmy Bramex, poza kowalstwem artystycznym, obejmuje również bogaty wybór bram garażowych WIŚNIOWSKI I NICE, oraz napędów i automatyki. Jesteśmy partnerem handlowym firm Wiśniowski, Joniec, Nice i Somfy.

wisniowski-logo-09-300x97 nowe-logo-firmy-joniec-300x100 Logo-po-prostu-Nice-300x96 Signature-Somfy-building-happiness-Pantone-300x52

Upiększamy Państwa domy

U nas mogą Państwo zakupić wszelkie wyroby i akcesoria do domu, dzięki którym stanie się on miejscem pięknym i wyjątkowym. Proponujemy m.in. kute lampy i kinkiety, skrzynki pocztowe stanowiące doskonałe uzupełnienie oferowanych bram i ogrodzeń. W sprzedaży posiadamy również domofony i wideodomofony sprawdzonych producentów takich jak Commax, Genway, Vidos czy Cyfral.

Vidos-300x77  Commax-300x47  cyfra-300x104   logo-rgb-300x83

Obejmuje ona również szereg wyjątkowych propozycji z zakresu metaloplastyki, ogrodzeń siatkowych i barierek oraz balustrad.

Działamy kompleksowo – naszym Klientom zapewniamy  usługi pomiarowe, doradcze i serwisowe a także profesjonalny transport i montaż zamówionych wyrobów.

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą firmy Bramex oraz do kontaktu z naszymi fachowcami. Działamy na terenie Krosna, Jasła, Strzyżowa, Sanoka, Brzozowa  oraz całego województwa podkarpackiego, Polski, Słowacji oraz całej Europy.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz