background-image

Balustrady i bramy

O firmie „Bramex”

Miło nam powitać Państwa na stronie internetowej firmy Bramex! Specjalizujemy się w produkcji balustrad, ogrodzeń i bram dla Klientów z całego województwa podkarpackiego.

Bogate doświadczenie

Najważniejsze atuty naszej firmy to precyzja wykonania oraz bogate doświadczenie. Systemy ogrodzeniowe tworzymy z pasją, a ich budowę oraz konstrukcję stale udoskonalamy. Realizujemy projekty ogrodzeń na potrzeby domów jednorodzinnych, zamkniętych osiedli oraz szkół i instytucji publicznych. Balustrady, bramy i ogrodzenia tworzymy w oparciu o kucie ręczne oraz tradycyjne metody rzemieślnicze. Dzięki temu możemy Państwu zaproponować unikalne wzory produktów, dostosowane do Waszych potrzeb.

Tradycja i nowoczesność

Firma „Bramex” to unikatowe połączenie tradycji z nowoczesnością. Pracujemy w oparciu o nowoczesne narzędzia, wysokiej jakości kompozyty oraz praktyczną wiedzą popartą bogatym doświadczeniem naszych przodków. Balustrady i bramy zabezpieczamy środkami zapobiegającymi procesom korozji.  Stosujemy chemię przyjazną zwierzętom i środowisku naturalnemu.

Montaż ogrodzeń balustrad i bram

W ramach uzupełnienia naszej oferty zapewniamy profesjonalne usługi montażu. Transport realizujemy samodzielnie w oparciu o poszanowanie mienia oraz najważniejsze zasady BHP. Montaż bramy wykona wykwalifikowany, rzetelny i uważny specjalista, który po zakończeniu pracy dokładnie posprząta miejsce wykonywania czynności. Korzystając z naszych usług mogą mieć Państwo pewność, że brama zostanie zamontowana szybko, tanio i solidnie.

Ogrodzenia z gwarancją

Bramy i balustrady tworzymy z dbałością o szczegóły. Starannie wykańczamy detale, a ogrodzenia zabezpieczamy przed działaniem niekorzystnych czynników atmosferycznych. Wysokiej jakości osprzęt zapewnia wygodę użytkowania oraz wyjątkową wytrzymałość.  Kupując bramy w naszej firmie mogą Państwo liczyć na instrukcję użytkowania, kartę gwarancyjną, bezpieczny transport i solidny montaż.

Akcesoria do ogrodzeń

U nas mogą Państwo zakupić wszelkie wyroby i akcesoria do domu, dzięki którym stanie się on miejscem pięknym i wyjątkowym. Proponujemy m.in. kute lampki i kinkiety, skrzynki pocztowe oraz dzwonki stanowiące doskonałe uzupełnienie oferowanych bram i ogrodzeń. W sprzedaży posiadamy również domofony i wideodomofony sprawdzonych producentów takich jak Somfy, Commax, Vidos  czy Cyfral.


Nasi partnerzy

Oferta firmy Bramex, poza kowalstwem artystycznym, obejmuje również bogaty wybór bram garażowych, a także napędy i automatykę do bram NICE i SOMFY. Jesteśmy przedstawicielem handlowym firm Wiśniowski oraz przedsiębiorstwa  Joniec. Obejmuje ona również szereg wyjątkowych propozycji z zakresu metaloplastyki, ogrodzeń siatkowych i barierek oraz balustrad.

wisniowski logo 09 300x97 - Balustrady i bramy nowe logo firmy joniec 300x100 - Balustrady i bramy Logo po prostu Nice 300x96 - Balustrady i bramy Signature Somfy building happiness Pantone 300x52 - Balustrady i bramy

vidos 300x65 - Balustrady i bramy   Commax 300x47 - Balustrady i bramy   cyfra 300x104 - Balustrady i bramy

Dlaczego my?

Działamy kompleksowo – naszym Klientom zapewniamy transport i montaż zamówionych wyrobów, a także profesjonalne usługi pomiarowe, serwisowe i doradcze. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą firmy Bramex oraz do kontaktu z naszymi fachowcami. Usługi świadczymy na terenie Krosna, Jasła, Brzozowa oraz całego województwa podkarpackiego.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz