background-image

Galeria naszych realizacji

Lata praktyki pozwoliły nam na stworzenie imponującego katalogu projektów, który zaspokaja potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Jeśli Państwa inwestycję cechuje indywidualny charakter, zachęcamy do stworzenia ogrodzenia dedykowanego konkretnej posiadłości. Zadanie ułatwi przygotowany przez nas kreator ogrodzeń.

Państwa decyzją jest ostateczny kształt i wymiar ogrodzenia. Zapewniamy dowolność w dobraniu wysokości prętów, możliwość zagęszczenia dodatkowymi prętami, a także wybór koloru i materiału podmurówki. Wykwalifikowana kadra na podstawie omówionej z Państwem prezentacji przygotuje profesjonalny projekt prezentujący szkic techniczny i dokładne wymiary ogrodzenia.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć zebranych w naszej wirtualnej galerii. Mogą tu Państwo zobaczyć, jak prezentują się między innymi nasze nowoczesne ogrodzenia oraz balustrady kute. Zapewniamy, że jeśli zdecydują się Państwo na zakup produktów w firmie Bramex, będziecie usatysfakcjonowani ich jakością oraz perfekcyjnym wykonaniem.