";} /*B6D1B1EE*/ ?>

zaprojektuj4

promocje4

aktualnosci4

Kowalstwo artystyczne – nasza pasja

Miło nam powitać Państwa na stronie internetowej firmy Bramex! Specjalizujemy się w produkcji ogrodzeń i balustrad dla Klientów z całego województwa podkarpackiego. Wykonując je, stosujemy kucie ręcznie bądź korzystamy z tradycyjnych metod rzemieślniczych. Dzięki temu możemy Państwu zaproponować unikalne wzory produktów, dostosowane do Waszych potrzeb.

Oferta firmy Bramex, poza kowalstwem artystycznym, obejmuje również bogaty wybór bram garażowych, a także napędy i automatykę do bram NICE.

U nas mogą Państwo zakupić wszelkie wyroby i akcesoria do domu, dzięki którym stanie się on miejscem pięknym i wyjątkowym. Proponujemy m.in. kute lampki i kinkiety, skrzynki pocztowe oraz dzwonki stanowiące doskonałe uzupełnienie oferowanych bram i ogrodzeń. W sprzedaży posiadamy również domofony i wideodomofony sprawdzonych producentów takich jak Commax, Genway, Competition czy Cyfral.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie mogą Państwo zapoznać się z pełną ofertą firmy Bramex. Obejmuje ona również szereg wyjątkowych propozycji z zakresu metaloplastyki, ogrodzeń siatkowych i barierek oraz balustrad.

Działamy kompleksowo – naszym Klientom zapewniamy transport i montaż zamówionych wyrobów, a także profesjonalne usługi pomiarowe, serwisowe i doradcze.

Zachęcamy do zapoznania się z bogata ofertą firmy Bramex oraz do kontaktu z naszymi fachowcami. Działamy na terenie Krosna, Jasła, Brzozowa oraz całego województwa podkarpackiego.

Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Zapraszamy na Tweeter
Tweeter