zaprojektuj4

promocje4

aktualnosci4

Kowalstwo artystyczne – nasza pasja

Witamy na stronie internetowej firmy Bramex działającej na terenie województwa podkarpackiego! Naszą specjalnością jest produkcja ogrodzeń i balustrad, które są u nas ręcznie kute lub wykonywane z wykorzystaniem tradycyjnych metod. Dzięki temu każdy nasz wzór jest unikalny i dostosowany do potrzeb Klienta.

Poza niepowtarzalnymi wyrobami z dziedziny kowalstwa artystycznego oferujemy również bogaty wybór bram garażowych, a także automatykę do bram i napędy firmy NICE.

Klienci mogą u nas zaopatrzyć się w najwyższej jakości wyroby i akcesoria, dzięki którym każdy dom stanie się wyjątkowym miejscem. Kute lampki i kinkiety, skrzynki pocztowe czy dzwonki stanowić będą doskonałe uzupełnienie naszych bram i ogrodzeń.

Państwa uwadze polecamy również niezawodne domofony i wideodomofony od sprawdzonych producentów takich jak firma Commax, Genway, Competition i Cyfral.

Więcej produktów znajdą Państwo w sklepie internetowym. W naszej ofercie nie brakuje też artykułów w zakresu metaloplastyki, ogrodzeń siatkowych i barierek oraz innych praktycznych artykułów. Co więcej, naszym Klientom zapewniamy też transport i montaż zamówionych produktów oraz usługi pomiarowe, serwisowe i doradcze.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Bramex oraz do kontaktu z nami – pracujemy na terenie Krosna, Jasła, Brzozowa oraz całego województwa podkarpackiego.

Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Zapraszamy na Tweeter
Tweeter